Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ U-17. Мукачівці забивають "Скалі" шість (ФОТО)
08:41
ДЮФЛУ U-17. Мукачівці забивають "Скалі" шість (ФОТО)
Підопічні Василя Куделка повністю переграли суперника із Моршина.

ДЮФЛУ U-17. Мукачівці забивають
Після крупної поразки в попередньому матчі від «УФК-Карпат» у рідних стінах господарі прагнули реваншу. З перших хвилин наша команда заволоділа ініціативою й розпочала справжню осаду воріт моршинців, гострота біля яких не вщухла до завершення матчу.

Правда до першого забитого голу наша команда не змола реалізувати мінімум три голеві нагоди, однак на 15-й хвилині Михайло Фляшко, який став справжнім героєм матчу таки проштовхує м’яч у сітку воріт «Скали». Далі знову наші хлопці створили кілька нагод для взяття воріт, не реалізували вихід віч-на-віч, лише на 31-й хвилині Ігор Бекеша забиває гол в дотик після подачі з кутового. А через хвилину свою нагоду не марнує Михайло Фляшко – 3:0 – більш ніж переконлива перевага «МФА». За такого рахунку команди пішли на перерву.

В другій половині матча господарі не збавили обертів, і вже через 10 хвилин після відновлення гри І.Бекеша збільшує перевагу до 4 голів. Гості після цього зовсім «розклеїлися» й не могли зв’язати кілька пасів. Вже на завершальних хвилинах поєдинку Михайло Фляшко «добиває» суперника двома забитими м’ячами.

Наша команда в цій зустрічі продемонструвала хорошу фізичну підготовку, в силовій боротьбі практично наші хлопці виграли всі єдиноборства, а нападник М.Фляшко чіплявся за всі м’ячі виграючи боротьбу в захисників. Тож результат цілком відповідає перебігу подій на полі.

Арбітр: Липко Мирослав (Івано-Франківськ);
Асистенти арбітра: Гудима Микола, Заліський Іван (Івано-Франківськ);
Спостерігач арбітражу: Козик Василь (Мукачево)

Стадіон «Авангард» м.Мукачево. Глядачів: 100, температура: +24

«МФА» (Мукачево) – «Скала» (Моршин) – 6:0 (3:0)

Голи: Фляшко 15,32, 75, 80+2; Бекеша 31, 50.

«МФА»: Кундрик Степан (Гребенюк Роман 72), Рубіш Ростислав, Тихненко Ігор, Хіміч Василь (к), Баркасі Владислав (Лешко Віталій 41), Поліщук Олег (Турецький Владислав 59), Бекеша Ігор (Яворів Ярослав 67), Ващинець Василь (Яворський Павло 51), Забава Андрій (Назаренко Владислав 63), Добош Михайло (Фітель Олександр 44), Фляшко Михайло.
Тренер: Василь Куделко

«Скала»: Ільєнко Роман, Габорець Василь, Мороз Владислав, Брода Остап, Стеценко Василь, Цвик Назар (к), Гавроцький Олег (Соловей Віталій 63), Болюк Владислав, Фенюк Олег (Дурило Павло 71), Козловський Павло (Збола Ростислав 76), Тригуба Віталій (Калька Іван 46).