Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Закарпатці у 15-му турі Вищої та 18-му Першої ліги +5=1-4
15:07
ДЮФЛУ. Закарпатці у 15-му турі Вищої та 18-му Першої ліги +5=1-4
У суботу та неділю відбулись чергові матчі ДЮФЛ України у Вищій та Першій лігах.

У протистоянні ужгородських та волинських клубів наші команди набрали очки лише вдома.

Волинь Луцьк - СДЮСШОР Ужгород 3:1

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін за наслідками 18-го туру вийшов на друге загальнокомандне місце і локальним заваданням на останні чотири тури буде саме закріплення існуючих позиції.

Доволі напруженим вийшла зустріч команд в віковій групі U-17. На два м’ячі від гравців МФА Романа Бойка та Євгена Павлюка в першому таймі тячівці на початку другого тайму відповіли влучним пострілом Романа Рошка і загострили боротьбу в поєдинку. Та мукачівці таки втримали переможний результат у матчі – 2:1.

А в поєдинку молодших команд U-15 каменя-на-камені гравці МФА не залишили від своїх тячівських однолітків, вколотивши в ворота господарів аж 12 голів. Тож результат зустрічі – 12:0 на користь МФА. У складі МФА хет-триком відзначився Тарас Яримович, по дублю на свій рахунок записали Олег Сергієнко, Юрій Клімковський, Анатолій Сньозик, Юрій Дружбляк, ще один м’яч провів Віталій Совган.

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н - Ураган Івано-Франківськ 3:0

У четверт, 9 травня, відбудуться ігри 19-го туру у Першій лізі, де Зінедін прийматиме на Авангарді ДЮСШ Тячів. МФА - вихідний.

Перша ліга

19 тур (9 травня)

U15/U17

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н - ДЮСШ Тячів

В загальнокомандному заліку маємо після 18-го туру маємо таке становище в 4-й групі: