Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Закарпатці у 16-му турі +3=3-4
08:14
ДЮФЛУ. Закарпатці у 16-му турі +3=3-4
21 травня відбулися матчі 16-го туру серед команд вищої та першої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України.

ФК «Львів» U-14 – «Мункач» Мукачево U-14 1:1

Почали львівяни не погано, переважали в командних діях, однак помилка в центральній зоні оборони призвела до взяття їхніх воріт, 0:1…

Однак Леви не знітилися. Гра давался, моменти аби забити мали, і Комарець, і Пінчук, і Мавдрик, і Білик, однак вирівняти рахунок вдалося тільки Боберському, який, проявивши індивідуальну майстерність, увійшов до штрафного «Мункача», та пробивши у дальній кут воріт, вирівняв результат, 1:1.

У другому таймі на футбольному полі точилася боротьба, без якогось чіткого малюнку та гольових моментів.

ФК «Львів» U-16 – «Мункач» Мукачево U-16 1:0

Швидкий гол на початку зустрічі вирішив результат поєдинку – Пантелейчук віддав на Ременяка, йшла 3-тя хвилина, останній вийшовши на побачення з голкіпером, шансу не змарнував, 1:0.

Далі гра відбувалась на змінних курсах, моментами домінування переходило, то до львів’ян, то до гостей, але гольових епізодів глядачі не побачили.

У другому таймі, м’яч трішки не «тримався» команди Львова, гості прагнули, бодай зрівняти рахунок і були близькими до цього. У діях львівських юнаків було помітне хвилювання за результат, але три очки здобуто.