Головна » Усі публікації » у світі » Дубль Габовди і камбек "Торпедо-БеЛАЗ" (ВІДЕО)
12:44
Дубль Габовди і камбек "Торпедо-БеЛАЗ" (ВІДЕО)
Мукачівський півзахисник продовжує забивати у білоруському чемпіонаті.

Дубль Габовди і камбек
У 27-му турі білоруського чемпіонату Торпедо-БеЛАЗ приймав вдома Слуцьк. Гості зуміли забити першими на 22-ій хвилині, проте зусиллями Габовди торпедівці зуміли створити переможний камбек. На 35-ій хвилині Юрій зрівняв рахунок, забивши головою після подачі від партнера. А під завершення першого тайму мукачівець забив третій гол своєї команди чітким ударом з лівої з 14 метрів.

У підсумку белазівці виграли 4:1 і продовжують боротьбу за єврокубкові місця. За три тури до завершення чемпіонату одразу три команди мають однакову кількість очок, які розташувались з третього по п'яте місце, серед них і Торпедо-БеЛАЗ. До другого солігорського Шахтаря відставання два очки, а до лідера БАТЕ - шість очок.

Категорія: у світі | Переглядів: 324 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0