Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дубль Гегедоша призвів до розгрому "Чорноморця"
19:42
Дубль Гегедоша призвів до розгрому "Чорноморця"
У центральному поєдинку 19-го туру зустрічались лідери Першої ліги України.

Дубль Гегедоша призвів до розгрому Чорноморець до цього туру йшов першим, а Верес одразу за ним відстаючи на два бали, але при цьому зігравши на дві гри менше.

Вже на 7-ій хвилині свалявський бомбардир отримує передачу на вході у штрафну і влучно пробиває з 14 метрів – 1:0.

Важливий епізод, який вплинув на подальший хід подій у грі, стався під завершення першого тайму – Вачиберадзе наступив на ногу нападнику Вереса, за що отримав червону картку і пенальті у свої ворота, який реалізував Сергійчук – 2:0.

У другому таймі Гегедош оформив дубль на 57-ій хвилині, скориставшись чудовим пасом з глибини, вийшов один в один і довів рахунок до розгромного – 3:0.

На 63-ій хвилині Роберта замінили, після чого підопічні Юрія Вірта одразу провели четвертий і завершальний у цій грі гол – 4:0.

Верес захоплює лідерство у Першій лізі, а Гегедош покращує свою статистику у цьому сезоні – 20 матчів, 9 голів, 7 асистів.

Верес (Рівне) - Чорноморець (Одеса) - 4:0

Голи: Гегедош, 7, 57, Сергійчук, 45 (пен.), Гайдучик, 64

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 521 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0