Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Дубль Соскиди веде до перемоги
18:56
Дубль Соскиди веде до перемоги
Команда В’ячеслава Пінковського здобуває доволі легкі три очки у Середньому.

Зіркові перед другим туром підсилились новодавидківським гравцем Балажем, який додавав активності на фланзі. Однак у сьогоднішній грі підопічним Пеци довелось більшість гри провести біля власних воріт.

Медея володіла відчутною перевагою і постійно тиснула на ворота Лісняка. І змогла домогтись свого на 17-ій хвилині, коли Соскида отримав м’яч у небезпечній близькості до воріт і зблизька не промахнувся – 1:0.

На 32-ій хвилині Козуб мав реальну нагоду відзначитись вийшовши на ворота та з 10 метрів пробив повз рамку. Пристрілювались з середньої дистанції Медведєв, Джанда та Козуб. Та більшість голів полосаті відклали на другий тайм.

Вже на 53-ій хвилині Соскида майстерно виконав штрафний удар метрів з 22 поклавши м’яч у ближню дев’ятку – 2:0.

Довершив перемогу Селеш, який вибіг у стрімку контратаку, вирішив не ділитись із Русланом і сам пробив повз кіпера – 3:0.

Всі намагання Лінців створити загрозу біля чужих воріт були марними. Медея заробляє чергові три пункти і продовжує очолювати групу.

Медея – Зірка 3:0

Голи: Соскида, 17, 53, Селеш, 70.

Медея: Славік – Капустей, Кобеляш, Зуб, Мукомела – Гібалюк, Вензенко, Джанда, Козуб, Медведєв  – Соскида.
На заміну виходили: Манівчук, Семків, Трухан, Бакша, Селеш, Симочко, Марюхнич, Геці, Пеняк

Зірка: Лісняк – Обдирко, Лукачина, Чульба, Кошутра – Пеца, Я. Костик, Войцеховський, Балаж, Вербовський – Матринець.
На заміну виходили: Фрінцко, Левкулич, С. Костик, Рущак, Фенцик.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 451 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0