Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дубль Станковича приносить перемогу мукачівцям
22:09
Дубль Станковича приносить перемогу мукачівцям
У Мукачеві зійшлися претенденти на вихід до фінальної стадії – місцевий МФА та чернівецька «Буковина».

Господарі після виїзної поразки та втрати лідерства прагнули повернутися на вищу щабель турнірної таблиці. Саме вони почали задавати тон у стартові хвилини зустрічі. Вже на 7-й хвилині поєдинку Іван Станкович зумів прийняти м’яч у карному майданчику гостей, розвернувся й пробив у ближній кут воріт – 1:0.

Далі мукачівці й надалі тримали оборону гостей в напрузі й на 13-й хвилині вивели на вістря атаки свого нападника, однак, воротар завадив завдати йому удару по воротах, порушивши правила гри. Пенальті взявся виконувати кращий бомбардир команди Василь Герег, та удар прийняла на себе стійка воріт. Після нереалізованого пенальті гра дещо змістилася в центральну частину поля й переважну частину тайму тривала саме в цій зоні.

Другий тайм проходив за переваги господарів, які перевіряли на пильність стража воріт «Буковини» дальніми ударами з-за меж карного майданчика. А на 59-й хвилині швидка атака господарів лівим краєм завершилася передачею в центральну частину на Станковича, а вже той вирішив пробити – вийшло точно впритул зі стійкою воріт – 2:0.

Буковинці вирішили великим силами піти вперед, щоб врятувати поєдинок – більшість своїх атак вони будували через лівий край. Після однієї з флангових передач в карну зону гравець чернівецької команди зумів приборкати м’яч у карній зони й потужно пробив – воротар парирує, однак на добиванні першим встигає гравець «Буковини» Ілля Томнюк.

Гості й надалі тиснули й навіть змусили оборонця МФА Ігоря Тихненка заробити другий гірчичник, та граючи в меншості, господарі втримали бажаний результат. Однак, попереду в мукачівців ще один вирішальний поєдинок на виїзді з конкурентом – івано-франківською «Нікою».

Арбітр: Файда Василь (Львів);
Асистенти арбітра: Вовчанський Ілля, Бабич Томаш (Ужгород);
Спостерігач арбітражу: Козик Василь (Мукачево).