Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дві хвилини для голу від Булеци (ВІДЕО)
22:33
Дві хвилини для голу від Булеци (ВІДЕО)
Ужгородський півзахисник розписався у воротах донецького "Олімпіка".

Дві хвилини для голу від Булеци (ВІДЕО) Дніпро-1 в поєдинку 29-го туру чемпіонату України вирушив в гості до Олімпіку, щоб продовжити боротьбу за перше місце в другій шістці. Дніпряни дуже активно почали матч і швидко відкрили рахунок - Хобленко прострілив в центр на Супрягу, а той послав м'яч у кут воріт після розвороту. 0:1.

Під кінець години гри на полі з'явився Булеца і відразу ж збільшив перевагу своєї команди - півзахисник відмінним ударом зі штрафного перехитрив голкіпера. 0:2.

Булеца продовжив створювати небезпечні моменти. Після навісу півзахисника зі штрафного удару головою завдавав Логінов - м'яч пройшов вище цілі.

Олімпік - Дніпро-1 0:2

Голи: Супряга, 2, Булеца, 64

Олімпік: Чекотун - Кравченко, Гришко, Снурніцин, Лебеденко - Політило, Вербний (Чогадзе, 75), Романовський (Завійський, 65) - Балашов (Дегтярьов, 66), Баланюк (Шахаб, 22), Тейшейра

Дніпро-1: Кліщук - Адамюк, Логінов, Сваток (Лопиренок, 74), Цуріков - Ді Франко (Сніжко, 74), Когут (Кравченко, 61) - Коркішко (Булеца, 61), Вакулко, Супряга (Чичиков, 81) - Хобленко

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 404 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0