Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Двохвилинний камбек "Невицького замку" у Ракошині
16:49
Двохвилинний камбек "Невицького замку" у Ракошині
Команда Івана Матьовки відкрила реконструйований стадіон у Ракошині своєю перемогою.

Двохвилинний камбек
Цей матч хтось не назве центральним, проте я завітав сам на нього. Насамперед тому, що «Колос» дислокується на другій позиції і відстає всього на одне очко від «Колоса» іванівського. Команди з Мукачівщини, певно, й поборються за комплект нагород найвищого ґатунку. А тепер про те, чому саме цей. У Ракошині ж бо подвійне свято – старт другого кола і, що найголовніше, відкриття реконструйованого стадіону. Віце-президент клубу, а за сумісництвом ракошинський сільський голова своє слово усе ж дотримав – зроблено капітальний ремонт під трибунних приміщень, проведено водопровід, закуплено нову сантехніку. Роздягальні й душові у Ракошині – одні з кращих у крайовій першості. Отож, браво керівництву клуба.

А тепер до самого футболу. На старті поєдинку ракошинці могли відзначитись зусиллями Сороки. Юрій пройшов лівим краєм і завдав потужного удару у ближній кут – Юлій Антал удар парирує.

На 15-ій хвилині забили гості після розіграшу стандарту, проте під час взяття воріт арбітр Мирослав Гала цілком заслужено фіксує фол в нападі. Цей епізод окрилив «Невицький замок» і Максим Климпуш двічі виходив на рандеву з воротарем. Спочатку він не влучив у ворота, а згодом завдати удару завади захисник.

Наступний гольовий епізод створили ракошинці на 35-ій хвилині. На рандеву з воротарем вийшов Денис Вісторобський, проте відпустив далеко від себе м’яч і страж завадив відкрити рахунок. Далі гра проходила переважно в центрі. Вісторобський ще влучив у поперечину наприкінці тайму. Проте усе справедливо – на табло нулі, позаяк гострих епізодів команди створили однакову кількість.

У другій 45-хвилинці підопічні Івана Фізера, очікувалось, діятимуть результативніше. Загалом для «Колоса» «Невицький замок» – непростий суперник у першому таймі. Минулого матчу 0:0 також було характерно для першої половини поєдинку, а в другій ракошинці підтвердили реноме лідера.

Щоправда, дебютний стовідсотковий момент виник виключно на 61-ій хвилині. Василь Петровці зробив точний навіс на лінію воротарського майданчикач, у прямому значенні слова – поклавши на голову Сінкіну. Юрій дивом не поцілив у рамку.

«Колос» забиває усе ж на 66-ій хвилині. Постарався Михайло Трухан. Він у штрафному майданчику віддав точний пас Сінкіну, у такий спосіб вивівши Юрія на побачення з кіпером. 13-ий номер ракошинців пробив «фартово». 1:0.

Не довго господарі тішились взяттям воріт. Дві хвилини. Спочатку Михайло Лаба зумів установити паритет, а в наступній атаці досвідчений Мілан Гартманн покарав воротаря за вихід із власного майданчика, пробивши метрів із 27. 1:2. Склалось враження, що «Колос» зарано спочивав на лаврах. Керівництво клубу зробило максимум для футболістів – екіпірувало «з голки», створило відповідні умови на стадіоні. Що ще треба? Нічого, окрім гри. Гідної гри.

Наразі між двома «Колосами» різниця у 4 очки. Здається, не так вже й багато. Та чи не стане саме цей матч перешкодою до першої сходинки п’єдесталу пошани..?

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 1:2 (1:2)

Голи: Юрій Сінкін, 67 – Михайло Лаба, 69; Мілан Гартманн, 71.

ФК «Колос» (Ракошино): Кирило Йовбак, Анатолій Богович, Станіслав Кохан, Юрій Сінкін, Денис Вісторобський, Євген Обдирко, Микола Говдош, Михайло Трухан, Микола Цвик, Сергій Ліснійчук, Юрій Сорока.
Запасні: Андрій Афанасьєв, Олександр Лащо, Юрій Логойда, Василь Петровці, Вадим Курта, Артур Морщук, Андрій Меденцій, Сергій Карпинець.
Головний тренер – Іван Фізер.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна»: Юлій Антал, Василь Блага, Іван Зизич, Сергій Прокопець, Павло Волонтир, Віктор Готра, Андрій Бутрик, Михайло Лаба, Любомир Русин, Максим Климпуш, Ярослав Кирлик.
Запасні: Дмитро Турега, Мілан Гартман, Василь Вогар, Андрій Рябчик.
Головний тренер – Іван Матьовка.

Попередження: Кирило Йовбак, 12; Анатолій Богович, 38; Денис Вісторобський, 80 (усі – «Колос»).