Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Фаворит" дістає вісім від невицької команди (ФОТО)
20:12
"Фаворит" дістає вісім від невицької команди (ФОТО)
Колекціонер розгромів з Шишлівців зазнав чергової поразки.

Шишлівська команда протримала свої ворота «сухими» до 6-ї хвилини, коли Климпуш реалізував вихід один в один – 1:0. На 15-ій хвилині Король подав справа, а Климпуш забив вдруге, уже головою – 2:0.

Надалі Фаворит на деякий час відтіснив гру від своїх воріт, а згодом і завдав першого удару, проте Станко пробив не точно. Лащо та Климпуш також були близькими до збільшення рахунку, проте дещо відтермінували погром.

На 37-ій хвилині Лащо вивів Бакура на одного кіпера і африканець не промахнувся – 3:0.

За три хвилини Климпуш прострілив, а Бакура замкнув – 4:0.

На 42-ій хвилині Стойка зірвав вихід Готри сам на сам і заробив червону картку. Удар зі штрафного від того ж Готри Антал відбив.

Другий тайм також був повністю за синьо-чорними. На 53-ій хвилині Скрипич не влучив по мячу у своїй штрафній, круглий дістався Волонтира, який відпасовує на Кінгслі і той забиває – 5:0.

На 71-ій хвилині Лащо зіграв у стінку з Куртою і спокійно реалізував вихід на одного воротаря, забивши дебютний гол за нову команду – 6:0.

Далі Кінгслі двічі змарнував виходи один в один та з третього разу все ж забив – 7:0.

Ще в одному з моментів Жолтанич з 19 метрів влучив у поперечку. Довершив розгром Кінгслі, який скористався асистом від Жолтанича – 8:0.

Невицьке прогнозовано набирає перші очки і готується до більш складних ігор.

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) 8:0

Голи: Климпуш, 6, 15, Бакура, 37, 40, Кінгслі, 53, 74, 79, Лащо, 71,

Невицьке: Юлій Антал, Дмитро Костелей, Іван Стойка, Юрій Жидик, Ярослав Король, Олександр Лащо, Павло Волонтир, Михайло Янцо, Ростислав Жолтанич, Іссак Бакура, Максим Климпуш.
На заміну виходили: Ммакама Кнгслі, Олександр Кирлик, Мілан Гартманн, Юрій Цветков, Олександр Курта.
Тренер – Іван Матьовка.

Фаворит: Роман Куртей, Юрій Скрипич, Роман Копач, Михайло Мацак, Богдан Гулей, Євген Костик, Володимир Кутканич, Сергій Тичак, Сергій Хомяк, Антон Станко, Віктор Готра.