Головна » Усі публікації » на Закарпатті » ФК "Бронька" переможець дитячого турніру Кубок міста Славськ (ФОТО)
21:54
ФК "Бронька" переможець дитячого турніру Кубок міста Славськ (ФОТО)
На Львівщиниі відбувся всеукраїнський дитячий турніру Кубок міста Славськ серед футболістів 2007 - 2008 років народження.

ФК Впродовж трьох днів вісім команд зіграли по круговій системі кожен з кожним. У підсумку юні футболісти з Броньки, не програвши жодного матчу, стали перможцями цього турніру. Друга команда Вячеслава Шусти виступила менш вдало, і зайняла сьоме місце.

Чемпіонський склад ДЮФК Бронька: Кукла Олександр, Черепко Михайло, Кертис Станіслав, Поринець Євгеній, Волошин Павло, Коновалов Вячеслав, Худа Анатолій, Фечка Іван, Мелень Максим, Боднар Назар, Гудь Сергій, Пальок Назар, Пищальник Максим, Будул Вадім, Раковцій Євгеній, Пилипчинець Вадім.

Команда переможець нагороджена памятними медалями і гарним кубком. В окремих номінаціях наші футболісти також здобули нагороди: Кращий гравець - Кертис Станіслав (ДЮФК Бронька), Кращий захисник - Пилипчинець Вадим (ДЮФК Бронька).