Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » ФК "Говерла" повертається до Першої ліги
11:08
ФК "Говерла" повертається до Першої ліги
Команда Віталія Кварцяного зіграла внічию в Ужгороді й позбавила суперника шансів піднятися вище 15-й позиції.

У суботу в Прем'єр-лізі визначилася друга команда, яка покине еліту за підсумками сезону - ужгородська Говерла не зуміла вдома обіграти Волинь 1:1 і наступний сезон проведе у Першій лізі.

Перший тайм суперники провели без забитих голів, а відразу після перерви гості пропустили атаку, яка завершилася точним ударом Мірко Райчевича.

У середині другого тайму Ян Масло отримав два попередження за дві хвилини й залишив лучан у меншості. Але незважаючи на це Волинь зуміла у меншості врятуватися - 82-й хвилині Душан Савич забив після подачі Еріка Бікфалві зі штрафного.

Говерла (Ужгород) - Волинь (Луцьк) - 1:1

Голи: Райчевіч, 50 (1:0); Савич, 82 (1:1)

Вилучення: Масло, 73