Головна » Усі публікації » на Закарпатті » ФК «Середнє» - «Шахтар» Свердловськ – 0:0
20:38
ФК «Середнє» - «Шахтар» Свердловськ – 0:0
Гості з Донеччини зіграли першу товариську гру на Закарпатті.

Четверта команда другої ліги України не змогла переграти бронзового призера чемпіонату області ФК «Середнє».

Підопічні Вадима Дьордя впевненіше виглядали у першому таймі, та й нагод у середнянців було більше.

У другому таймі було багато силової боротьби в центрі поля. Найнебезпечніший момент стався після швидкого розіграшу штрафного, коли гості вишиковували стінку найпроворнішим виявився правий півзахисник «Шахтаря», який метрів з 13-ти розстрілював ворота, але Костюк обравши правильну позицію зумів накрити шкіряного.

Наприкінці матчу господарі змарнували нагоду повести в рахунку. Після штрафного метрів з 17-ти Шукаль пробив набагато вище поперечини.

Відтак, обійшлось без голів, натомість команди показали цікавий комбінаційний футбол.

«Середнє»: Костюк - Гулович, Чумак, Лісаченко, Пахомов – Шукаль, Бандурович, Пиняшко, Ковач – Кручаниця, Дудаш