Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Футбольно-аналітична програма "Час футболу" (ВІДЕО)
20:34
Футбольно-аналітична програма "Час футболу" (ВІДЕО)
Пропонуємо Вашій увазі повну версію програми "Час футболу" за вівторок (08.12.15).

Футбольно-аналітична програма Ви побачите: найцікавіші моменти з фінальних поєдинків Ліги Чемпіонів Закарпаття: "Заріччя" - "Тиса-Луг" та "Сузір'я" - "Ф. Медвідя", турнір з футзалу з-поміж працівників закарпатських судів.

У гостях побувають:  представники клубу-переможця ЛЧ - тренер Євгена Качура та президента Вадим Мердєєв. До розмови у прямому ефірі долучаться і бронзові призери вищої ліги чемпіонату області - керівництво ФК "Дийдо": тренер Іштван Гіді, президент Чобо Кемень.

Актуальне інтерв'ю від Ужгородського міського голови Богдана Андріїва щодо футбольної інфраструктури обласного центру; Віктор Качур розкаже про черговий етап реконструкції "Автомобіліста", а ще звитяга від команди з однойменною назвою у фіналі кубка "Авангард".

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1037 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0