Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Футбольно-аналітична програма "Час футболу" (ВІДЕО)
21:53
Футбольно-аналітична програма "Час футболу" (ВІДЕО)
Пропонуємо Вашій увазі повну версію програми "Час футболу" за вівторок (15.12.15).

Футбольно-аналітична програма Ви побачите: огляд восьмого міжнародного дитячого турніру на честь Олександра Філіпа, нагородження бронзового призера міського чемпіонату міста Ужгород "ЕКО", огляд першого міськрайонного чемпіонату Ужгородщини з міні-футболу, післяматчевий комантар тренера ужгородської "Говерли" Вячеслава Грозного.

У гостях побувають: органзіатор першого міськрайонного чемпіонату Ужгородщини з міні-футболу Рудольф Балажинець та переможець цих змагань, представник команди ФК "Минай", Владислав Хмельовський.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 933 | Додав: lobda | Рейтинг: 3.8/4