Головна » Усі публікації » у світі » Габовда забиває переможний гол "Вітебську" (ВІДЕО)
08:39
Габовда забиває переможний гол "Вітебську" (ВІДЕО)
У 18-му турі чемпіонату Білорусі гол мукачівця дозволив жодінцям святкувати перемогу.

Габовда забиває переможний гол
Минулого тижня Торпедо-БелАЗ завершив свої виступи у Лізі Конференцій поступившись у двоматчевому протистоянні Копенгагену. Юрій відіграв обидва єврокубкові матчі повністю.

У понеділок, 2 серпня, Торпедо-БелАЗ зустрічалось на виїзді з Вітебськом, єдиний гол у матчі був забитий на 67-ій хвилині і вдалося це зробити Юрію Габовді, який вдало підключився до атаки і замкнув простріл від Дмитра Антилевського.

Ця перемога перервала триматчеву серію жодинців без перемог у чемпіонаті. Востаннє торпедівці перемагали 19 червня Спутник 2:0 і тоді Габовда оформив гол+асист. 10 липня Торпедо переграли у 1/16 фіналу Кубку Стенлес 2:0 і початок перемозі тут також поклав гол мукачівського півзахисника.

Тож у цьому сезоні за 16 матчів Юрій забив три голи і віддав два асисти. Торпедо БелАЗ йде в середині турнірної таблиці з великим відставанням (14 балів) від трійки лідерів.

Категорія: у світі | Переглядів: 736 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0