Головна » Усі публікації » у світі » Габовда запалює у Мінську (ВІДЕО)
07:54
Габовда запалює у Мінську (ВІДЕО)
У 22 турі чемпіонату Білорусі результативні дії мукачівського півзахисника принесли перемогу торпедівцям.

У суботу, 11 вересня, у черговому турі білоруського чемпіонату команда Габовди Торпедо-БелАЗ гостювала у Мінську в однойменного клубу, який йде також в середині турнірної таблиці.

Героєм цієї зустрічі став Юрій Габовда, який спочатку на 50-ій хвилині зробив ефектний асист на Самієва у випадку з першим голом. На 82-ій хвилині Юрій взяв активну участь в атаці в ході якої було призначено пенальті, яке сам Юрій і реалізував. У підсумку мукачівець записав на свій рахунок гол+пас, а Торпедо-БелАЗ переміг 0:2.

У цьому сезоні в активі Габовди в 16 матчах три голи та три гольові передачі. Торпедо-БелАЗ займає девяте місце без перспектив боротьби за єврокубки.

Категорія: у світі | Переглядів: 514 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0