Головна » Усі публікації » на Закарпатті » "Галицька Зима-2016". "Говерла" U-14 та "Нарцис" U-11 без успіхів (ФОТО)
20:47
"Галицька Зима-2016". "Говерла" U-14 та "Нарцис" U-11 без успіхів (ФОТО)
21 січня 2016 року у місті Львові завершився VIII дитячий турнір з футболу "Галицька Зима" серед команд гравців 2002 р.н. та 2005 р.н.

Організаторами турніру є ЛДЮФК «Галичина». Це другий з поміж п'яти турнірів "Галицької зими 2016" які відбудуться цієї зими.

У старшій віковій групі U-14 брали участь 20 команд, які були розділені на чотири групи. За регламентом команди грають 2 тайми по 25 хвилин, на полі 10+1. Розмір поля стандартний (штучне поле). Закарпаття у цій віковій категорії представляли ФК «Говерла», яка потрапила в останню групу.

Розпочали мукачівці з поразки від київського «Атлета» 3:0. У другому матчі першого ігрового дня закарпатці здобули перші залікові бали, завдяки нульовій нічиї з харківським ДЮСШ-13.

Наступного дня, 20 січня, говерлята програли МДЮСШБ Дніпропетровськ 4:0. У завершальній грі групового етапу наші хлопці розгромно поступилися польській «Сталі» з Міелеца 8:1. Відтак, «Говерла» зайняла останнж місце у своїй групі.

В цей ж період проводились змагання серед гравців 2005 року народження по міні-футболу. Взяло участь 32 команди, які грали два тайми по 15 хвилин, 4+1 у полі.

Тут нашу область представляв «Нарцис» Хуст. В спортивному залі «Олімпік» наші хлопці розпочали турнір з поразки від «Ніки» Івано-Франківськ 3:1. У другій грі хустяни також залишились без очок – 4:1 з ДЮСШ-11 А Харків. У битві за третє місце у групі «Нарцис» більш ніж впевнено здолав ФК «Вишневе» Б 6:0.

У другий день змагань Хуст у стикових матчах спочатку переміг МДЮСШ Дніпропетровськ 4:0, а згодом і ДЮСШ-11 Б Харків 5:0. У підсумку команда з Хуста увійшла до двадцятки кращих на турнірі «Галицька зима 2016».

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1709 | Додав: lobda | Рейтинг: 1.0/1