Головна » Усі публікації » у світі » Гегедош рятує "Санта Лючію" від вильоту
14:00
Гегедош рятує "Санта Лючію" від вильоту
У стиковому матчі плей-аут за право грати у Прем’єр-лізі свалявський нападник став героєм поєдинку.

Гегедош рятує У вирішальній грі плей-оф за право грати у наступному сезоні у мальтійській Прем’єр-лізі зустрічались Санта Лючія, яка зайняла третє місце знизу (лише на один бал випередивши Зеббудж із зони вильоту), і Зейтун Корінтіанс, який зайняв третє місце у Челендж лізі (нижчій за рангом).

Команда Енцо Потенци з самого початку гри домінувала на полі і їй знадобилось 20 хвилин, щоб прокласти собі шлях до комфортної перемоги. Вже на 2-ій хвилині Гегедош завдавав небезпечного удару та воротар відбив на кутовий. Робі подав з кута поля, а Кіріан Нвоко забив перший гол у грі.

На 16-ій хвилині Біну Байрам проникаючою передачею знайшов попереду Гегедоша і закарпатець технічно перекинув голкіпера, після виходу сам на сам - 2:0.

"Святі" здобувають найважливішу перемогу у завершальній грі сезону і залишаються у Прем’єр-лізі. А Роберт видав свій кращий матч за ефективністю оформивши гол+асист. Його контракт із Санта Лючія закінчується у червні цього року.

Загалом статистика Робія у Мальті за півсезону, які він там провів – 14 матчів, 2 голи, 7 асистів.

Категорія: у світі | Переглядів: 436 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0