Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Гегедош стріляє переможним дуплетом у ворота "Ниви"
20:16
Гегедош стріляє переможним дуплетом у ворота "Ниви"
Свалявський бомбардир своїми голами вирішив долю матчу з Тернополем.

Гегедош стріляє переможним дуплетом у ворота Сьогодні, 16 жовтня, у рамках сьомого туру чемпіонату першої ліги Верес зіграв вдома з тернопільською Нивою. Гегедош потроху відвойовує місце у старті і у звітному турі вийшов з перших хвилин. І не тільки вийшов, а й забив. Вже на 5-ій хвилині Роберт прицільним ударом зі штрафного метрів з 23 влучив у ближній кут – 1:0.

На 83-ій хвилині Гегедош закріпив перевагу своєї команди, скориставшись діагоналю Солдата, вийшов один в один і у своєму стилі перекинув воротаря – 3:1.

Це були дебютні голи Роберта у чемпіонаті, адже до цього він забивав лише у Кубку.

Верес (Рівне) - Нива (Тернопіль) - 3:1

Голи: Гегедош, 5, 83, Петько, 64 - Кисленко, 53.

Верес (СТАРТ): Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Дахнівський, Сергійчук.
Запасні: Ющишин, Бабійчук, Махнєв, Гук, Пінчук, Данилюк, Кучеров, Тимофієнко, Соломка, Яременко, Шестаков, Демчук.
Головний тренер: Юрій Вірт.

Нива (СТАРТ): Механів, Мороз, Хохлов, Демчук, Вовченко, волохатий, Малащук, Зінкевич, Демченко, Гатала, Різник.
Запасні: Єрмолов, Жупанський, Бідний, Дворовенко, Хруставка, Мамешев, Кисленко, Кохман, Проців, Скакун.
Головний тренер: Ігор Білан.

Попередження: Петько, Гегедош, Полюлях, Вірт - Хохлов, Волохатий.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 560 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0