Головна » Усі публікації » у світі » Гегедош забиває спартанцям
18:48
Гегедош забиває спартанцям
У 25 турі свалявський нападник забив свій дебютний гол у мальтійському чемпіонаті.

Гегедош забиває спартанцям Досить продуктивно проводить квітневі матчі Гегедош у чемпіонаті Мальти, а сьогодні зумів відзначитися і допоміг своїй команді здобути нічию.

Команда закарпатця продовжує йти у зоні вильоту, однак покращує свої шанси залишитись у прем’єр-лізі. Так сьогодні у домашній грі з безсумнівним лідером чемпіонату (відрив від другого місця 16 балів) «Хамрун Спартанс» клуб Робія зумів вирвати нічию. Пропустивши на 36-ій хвилині з пенальті «Санта Лючія» відігралась на 79-ій хвилині зусиллями Гегедоша. Свалявськмий футболіст вже забивав за свій клуб у Кубку, а тепер забив вперше і в чемпіонаті.

Варто відмітити і перемогу у минулому турі над Валеттою 1:0, де Роберт віддав гольову передачу, після якої відбувся автогол захисника суперника Нгонга.

Після 25-го (передостаннього) туру «Санта Лючія» піднялась на 12 сходинку (13-14 місце зона вильоту), яка дає право грати стиковий матч за право залишитись у прем’єр-лізі.

Загалом наразі статистика Робія у Мальті наступна – 12 матчів, 2 голи, 4 асисти.

Категорія: у світі | Переглядів: 407 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0