Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Гольова феєрія від юнаків у Поляні
14:48
Гольова феєрія від юнаків у Поляні
У черговому матчі Вищої ліги Закарпаття «Поляна» приймала «Боржаву» з Довгого.

Гольова феєрія від юнаків у Поляні Гра юнаків виявилась багатою на події. По-перше, господарі хотіли взяти реванш за поразку у Довгому. По-друге, сьогодні точно був їх день, тому що все, що летіло в бік воріт суперника перетворювалось у гол.

Перший тайм виявився напрочуд бойовим. Обидві команди компенсували майстерність - бажанням. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь господарів. А от другий приніс глядачам аж вісім голів на двох, тож нудьгувати часу не було.

В першому таймі довжанцям часто вдало виходило зупиняти суперника використовуючи положення поза грою. А от в другому в них щось не склалось. Поляна реалізовувала майже всі свої моменти втікаючи на побачення з голкіпером Довгого.

«Поляна»- «Боржава» Довге 8:3

Голи: Островка,9, Русин М.,24, Русин В.,41,49, Станкович І.,57, Стегура В.,63, Дзямко О.,65, Щадей Р.,70 – Пупена І, 11,63,70.

«Поляна»: Сегедій, Кунак, Стегура, Рипкович, Білак (Станкович), Островка, Русин М., Щадей, Русин В., Фізер (Стегура В.), Дзямко.
Тренер: Майор Елемир

«Боржава»: Білей, Ловга, Капустей, Горблянський, Роман, Пилип, Цісельський, Бокоч, Ференці, Кречанин, Пупена.
Тренер: Фірка Василь

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 840 | Додав: lobda | Рейтинг: 3.5/2