Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Говерла поступається Дніпру
21:28
Говерла поступається Дніпру
На своєму полі підопічні Маркевича виявилися набагато сильнішими за своїх суперників.

Перед матчем В'ячеслав Грозний сказав, що ставитиме автобус, тобто команда буде наглухо закриватися в обороні в Дніпропетровську, і поставить перед собою мету номер один - не пропустити. У підсумку,

Говерла з перших хвилин почала дуже надійно грати ззаду, не даючи можливості розбігтися швидким гравцям групи атаки Дніпра. Говерла виглядала навченим колективом, який вийшов на поле не тільки із завданням, але і знаннями і ресурсами, як це завдання виконати. У підсумку, за перший тайм господарі створили всього два моменти: на 18 хвилині непогано з 17 метрів пробивав Селезньов, а наприкінці тайму в ближній кут після зміщення з флангу в центр бив Томечак. Але варто відзначити, що в обох випадках виручив воротар, зробивши те, що повинен робити кожен голкіпер при подібних ударах. Тому назвати ці моменти стовідсотковими важко - м'яч міг влетіти в сітку тільки у випадку невдалий дій голкіпера.

Компліментів Говерла удостоїлася ще й тому, що в атаку команда Грозного вибігала в кількості 5-6 чоловік. Правда в завершальній стадії гравцям не вистачало точності в останній передачі. Але хлопці адже всього лише вчаться ... А Дніпро - вміє, але не може. Саме так було в першому таймі: господарі зіграли дуже блідо попереду, незважаючи на те, що склад був вельми атакуючий. Дніпропетровці багато мучилися, перекочуючи м'яч поперек поля, а коли гравці виконували вертикальні передачі - відсоток браку тільки зростав. Говерла ж мала навіть свій момент - Савченко пробивав головою з вигідної позиції, але м'яч полетів вище.

На другий тайм у складі Дніпра вийшов прудконогий Лучкевич - Маркевич всіма способами намагався додати команді швидкості. Ну і відразу ж після перерви господарі забили: Матеус пробив, рикошет дезорієнтував Рудько - 1:0. Тепер можна було чекати, що з плечей дніпропетровців впаде вантаж, який тисне на команду останнім часом і напевно вносив нервозність і в першому таймі. І справді: після цього команда перетворилася, включила швидкість і додала у всіх компонентах гри. Справа йшла до другого голу, і він не змусив довго чекати: Безус прорвався з флангу в центр, віддав на Селезньова, і той з другої спроби влучив точно в дальній кут - 2:0. Між голами Дніпра був момент у Хльобаса, але нападник Говерли не зміг забити з вигідної позиції.

Після цього гра заспокоїлася. Всім все було зрозуміло, плюс - Дніпро не зміг розвинути успіх, і якість футболу серйозно знизилося. Тим не менше, гострота виникала виключно біля воріт гостей. У Говерли не було шансів на те, щоб відіграти хоча б один м'яч, а фінальний свисток пролунав, коли в атаці був саме Дніпро.

Дніпро - Говерла 2: 0

Голи: Матеус, 52, Селезньов, 62

Дніпро: Бойко - Томечак, Дуглас, Гуйє, Піко - Данило (Лучкевич, 46), Чеберячко - Матеус (Едмар, 72), Безус (Зозуля, 78), Гама - Селезньов

Говерла: Рудько - Люлька, Лухтанов, Ягодінскіс, Кутас (Гавриш, 60) - Цуріков, Савченко (Ряшко, 66) - Сергійчук (Хобленко, 61), Гемега, Кузик - Хльобас

Попередження: Данило - Кутас, Лухтанов, Цуріков.
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 683 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1