Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Говерла" поступається польській "Ягеллонії"
21:19
"Говерла" поступається польській "Ягеллонії"
У своєму третьому товариському матчі на зборах в Анталії ужгородська Говерла з мінімальним рахунком поступилася польській Ягеллонії (0:1).

Сьогодні «Говерла» провела третій спаринг на тренувальному зборі в турецькій Анталії.

Суперником нашої «Говерли» була польська «Ягеллонія» (Белосток).

Результат зустрічі – мінімальна поразка нашої команди 0:1. Наші хлопці пропустили гол у завершальні хвилини двобою.

Єдиний гол був забитий в самій кінцівці зустрічі, на 86-й хвилині: Свідерські навісив, а Пятковскі виграв верхове єдиноборство - і відправив м'яч у сітку.

Нагадаємо, раніше команда В'ячеслава Грозного на зборах зіграла внічию з казахстанським ФК Ордабаси (1:1) і програла китайському Гуйчжоу Женьхе (2:4).

Вже в неділю, 1 лютого завершується перша частина підготовки. А після тижневої паузи з 8 по 22 лютого запланований другий цикл підготовки до весняної частини чемпіонату.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 612 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0