Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » «Говерла» U-21 грає внічию з "Нивою"- 1:1
10:59
«Говерла» U-21 грає внічию з "Нивою"- 1:1
Дублери «Говерли» на берегівському стадіоні «Дружба» провели черговий спаринг.

Дублери «Говерли» на берегівському стадіоні «Дружба» провели черговий спаринг. Суперником нашої команди стала тернопільська «Нива».

Гра пройшла приблизно в рівній боротьбі, що, зрештою, позначилося й на рахунку. У першому таймі молоді говерляни мали кілька слушних нагод відзначитися. І зусилля не були марними. В одній з атак із подачі Тарановича гол провів Курта.

Після перерви характер матчу особливо не змінився, хоч на заміну вийшов ряд гравців, яких тренерський штаб хотів теж побачити в діях. Нагоди ж відзначитися мали обидві команди, але пощастило футболістам "Ниви". Вони приблизно за 10 хв. до завершення поєдину відігралися. Отож 1:1.

Після матчу тренер говерлян Михайло Іваниця зазначив, що його підопічні старалися, проте ще є чимало помилок у технічному й тактичному планах. Над ними й працюватимуть у майбутньому.

У першому таймі в "Говерли" на поле виходили: Бендер, Смокоровський, Васютин, Микуланинець, Гагун, Бабич, Ряшко, Ботвинник, Таранович, Курта, Огар.

Після перерви на заміну виходили Вагін, Котьо, Мандич, Кіраль, Староста, Каганець.