Головна » Усі публікації » на Закарпатті » "Інгулець" у спарингу переграв "Севлюш"
11:00
"Інгулець" у спарингу переграв "Севлюш"
У вівторок, 7 березня, «Інгулець» у товариському матчі зустрічався зі срібним призером чемпіонату Закарпатської області — ФК «Севлюш».

Після 20 хвилин «сухої» гри Олександр Мішуренко відкрив рахунок. Вже через дві хвилин Богдан Боровський подвоїв рахунок. Футболіст, який перебуває на перегляді в «Інгульця», забив третій м’яч.

Команді «Севлюш» вдалося протягом трьох хвилини відіграти відставання у три м’ячі: два голи на рахунку Василя Ковтуна і ще один автогол гравця з Петрова. До перерви Богдан Боровський знову вивів вперед «Інгулець».

Після перерви на футбольному полі була інша гра – «Севлюш» не міг ні чим відповісти на голи «Інгульця», який забив аж шість «сухих» м’ячів. У підсумку матч завершився розгромною перемогою – 10:3.

Наступний свій матч «Інгулець» зіграє 9 березня, коли зустрінеться з чернівецькою «Буковиною».

У складі виноградівців дебютував екс-гравець "Минаю" захисник Віктор Чумак.

Арбітр - Назар Дьордь
Асистенти - Ян Рогач, Ілля Вовчанський

«Севлюш» Виноградів — «Інгулець» Петрово 3:10 (3:4)

Голи: Ковтун, 31, 32; автогол, 34 – Мішуренко, 21, Боровський, 23, 39; новачок, 30; Шарко, 55 (пен); новачок, 57, 75, 86; Немтінов, 80, 81

«Севлюш»: Віталій Гринишин, Андрій Ломага, Віктор Микуляк, Віктор Чумак, Дмитро Жуков, Іван Бандурович, Артур Вайда, Василь Вашкеба, Юрій Чонка, Юрій Мешко, Борис Ковня.
Запасні: Василь Ковтун, Віталій Чийпеш, Роман Орос, Богдан Котляр.

«Інгулець»: Попович (Ганєв, 46), Клімаков (Ткачов, 46), Мучак (Медведєв, 46), Світличний (Кретов, 46), Коцюмака (новачок, 59), Павелько (Клименко, 46), Запорожець (Шарко, 46), Мішуренко (Немтінов, 46), новачок (Красов, 46; Нікулін, 71), Боровський (Сітчінава, 46), новачок (новачок, 46)
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1389 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0