Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » IV міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші. Результати п'ятого дня (ФОТО)
20:52
IV міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші. Результати п'ятого дня (ФОТО)
Пропонуємо Вашій увазі результати матчів п'ятого дня на турнірі на честь Андрія Гаваші.

U-15

Група А

ФК «Динамо» (Київ) – СДЮСШОР Ужгород – 0:1

Загалом була рівна гра. Закарпатці, знаючи силу суперника, побудували свої дії від оборони, надійно зіграли в захисті та знову забили на 65 хв. Відзначився Іван Повхан. Кияни ж ускладнили собі життя тим, що відчутно були в меншості: за другі жовті картки отримали вилучення на 28, 53 і 65 хв.

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ДЮСШ-15 Київ – 2:1

Кияни в іще одній турнірній грі чинили гідний опір закордонним футболістам, та все ж поступилися їм.  Це дозволило «Спартакусу» обійти ужгородців (за рівної кількості очок насамперед до уваги береться особиста зустріч).

5. СДЮСШОР Ужгород 1:0 1:4 0:1 1:0   2 0 2 2-5 6 4

Отже, першими стали німці. Вони й гратимуть у фіналі. За «бронзу» від групи позмагається київське «Динамо», яке фінішувало другим. Інші команди розіграють відповідно нижчі місця.

Група В

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево) – 4:0

Донеччани, які й до цього упевнено виступали в турнірі, і в останній зустрічі продемонстрували, що є незаперечним лідером. У підсумку здобули впевнену перемогу над мукачівцями.

ФК «Львів» – ФК «Чіксереда» (Румунія) – 3:1

Галичани прогнозовано здолали аутсайдера групи. Правда, румунські футболісти все ж спромоглися на гол престижу.

ОК ім. І.Піддубного (Київ) – ФК «Карпати» (Львів) – 1:1

Першими забили номінальні господарі. Антон Богдан на 12 хв. відкрив рахунок. У львів’ян було чимало шансів не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Та десь удало зіграли столичні суперники, а десь підстрахували поперечина й бокова стійка. І все ж влучний удар Нікіти Рогачова на 37 хв. приніс нічию львів’янам

6. ФК «Карпати» (Львів) 0:1 1:1 2:0 5:2 3:2   3 1 1 11-6 10 2

Таким чином, у фіналі з брандергбурцями зіграють гірники. Пару динамівцям Києва складуть карпатівці Львова в матчі за третє місце.

U-17

Група А

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U
-17» (Донецьк) – 0:1

СДЮСШОРівці уважно намагалися діяти проти суперника, зважаючи на його статус. І хоч до перерви гірники більше контролювали м’яч, та господарі надійно зіграли в захисті. У другому таймі гра була більше на зустрічних курсах. А на 58 хв. Андрій Черук у донбасівців після подачі з кутового забив, як виявилося, єдиний гол.

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів) – 1:2

Матч видався цікавим, а основна розв’язка в зустрічі настала ближче до кінця матчу. Кияни, програючи 0:1, десь за хв. 10-12 до кінця зуміли зрівняти рахунок. Однак львів’яни досить швидко знову забили й оформили собі перше місце в групі зі стовідсотковим результатом.

5. СДЮСШОР Ужгород 0:1 0:2 2:3 0:3   0 0 4 2-9 0 5

Отже, У фіналі зіграє ФК «Львів», а донеччани позмагаються за друге місце.

Група В

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U
-16» (Донецьк) – 0:3

«Шахтар» переміг на класі завдяки голам Абдули Абдулаєва (17 хв.) та Богдана В’юнника (27 й 74 хв.). Однак не можна сказати, що мукачівці тільки захищалися. Вони теж створили декілька моментів біля воріт суперника і якби своєчасно реалізували, усе могло б бути в матчі інакше. А так «Шахтар» доволі впевнено оформив лідерство в групі.

ФК «Cкала» (Моршин) – СДЮСШОР U-16 Ужгород – 2:3

В обох команд була однакова кількість очок. Це додатково стимулювало змагатися за перемогу. У першому таймі гра виявилася більш-менш рівною. Звідси й закономірна, мабуть, нічия 0:0. А після перерви за підтримки вболівальників ужгородці пішли вперед наполегливіше. Футбол виявився відкритішим. Господарі в нападі зіграли краще, хоч на прикінці й не реалізували пенальті. Отож вікторія в СДЮСШОРівців (Назар Цвик, 51; Олег Гавронський, 56 – Андрій Зізич, 45, 71; автогол Назар Цвик, 68. На 74 хв. Вадим Мердєєв не реалізував пенальті – воротар).

5. ФК «Мункач» (Мукачево)  0:3 1:0 0:1 3:1   2 0 2 4-5 6 3

Остаточно місця в групах розподілилися, виходячи з очних зустрічей між суперниками. Цікаво, що два перші місця зайняли команди, на рік молодші. Таким чином, гірники U-16 поміряються силами у фіналі з ФК «Львів», а СДЮСШОРівці U-16 – із тими ж донеччанами, але U-17.

Решта команд зіграють між собою також відповідно до зайнятих місць.