Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаки Баранинців перемагають Локомотив (ФОТО)
23:31
Юнаки Баранинців перемагають Локомотив (ФОТО)
Господарі обмежились лише одним голом і піднімаються вверх по таблиці.

Юнаки Баранинців перемагають Локомотив (ФОТО) Баранинці у першому колі здобули впевнену перемогу 3:0 у Чопі. Тож тепер від них чекали не меншого.

Гра в більшій мірі проходила за переваги господарів. Та створювати моменти їм давалось досить важко. Активністю вирізнявся єдиний нападник Загорчак. В одному з епізодів він обікрав захисника гостей і вибігав на одного воротаря та завдати акцентованого удару йому не вдалось. Трохи згодом знову Загорчак втікає майже зі своєї половини поля, пробує прострілити, але невдало. А його ж добивання на себе прийняла стійка.
В середині тайму зелено-чорні розіграли комбінацію: Пайда накинув зі штрафного на Андруся, який головою скинув Загорчаку і останній пробивав з 12 метрів та воротар відбив.

На 33-ій хвилині Сухан віддає проникаючу передачу на Загорчака, який вискакує на одного Тарасова і переграє його. 1:0.

Після перерви Загорчак ще одного разу втікав від опікунів на побачення з голкіпером та затягнув з ударом і змарнував нагоду. Гості мали не багато моментів та один з найбільш реальних не використали. Шимо обіграв двох захисників і з 14 метрів пробивав без перешкод, але значно вище. Ще один удар Чобо з дальньої дистанції теж пройшов мимо.

Наприкінці Загорчак пробивав з гострого кута під ближню стійку та кіпер відбив ногами.

Цілком заслужена перемога юнаків Бараниців, які виходять на третю сходинку.