Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаки "Берегово" та "Севлюша" не виявили сильнішого
21:22
Юнаки "Берегово" та "Севлюша" не виявили сильнішого
19 квітня на стадіоні «Дружба» відбувся товариський матч між юнацькими складами ФК «Берегово» та виноградівським «Севлюшем».

Для підопічних Василя Пануліна відбулась перша гра. Юнаки ФК «Берегово» показали хороший старт у контрольному поєдинку. Перший тайм був повністю за берегівчанами. Проте свою перевагу господарі поля змогли показати лише одним голом. Автором результативного удару зі штрафного став Іштван Рац.

Другий тайм став для справжніх коректувань складу. Василь Панулін почав випускати гравця за гравцем, аби мати змогу переглянути кожного. Такий хід трохи сконцентрував дії захисників берегівчан і вони допустилися помилки, а виноградівці нею скористалися – 1:1. Та у зустрічній атаці підопічні Василя Пануліна знову вийшли вперед, а гол забив знову Іштван Рац.

Проте утримати переможній результат команда не змогла. Під завісу гри команда Петра Котубея все ж таки зрівняла рахунок. Матч завершився результативною нічиєю – 2:2.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 820 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0