Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаки "Бобовища" розбивають верхньокоропецькі "Карпати"
21:18
Юнаки "Бобовища" розбивають верхньокоропецькі "Карпати"
У неділю, в черговому турі юнацької першості Закарпатської області, зустрічались між собою «Бобовище» та «Карпати» В. Коропець.

Юнаки Гра юнаків не обіцяла бути запеклою, адже команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці. Хоча господарям і не вистачало кількох основних виконавців, вони ще в першому таймі продемонстрували своє прагнення до перемоги, і пішли на перерву ведучи в рахунку 1:0. Голом відзначився Петах Василь.

Вже у другому таймі господарі довели, що не дарма борються за нагороди в цьогорічному сезоні. Карпатівцям довелось не солодко. Їм не вдавалось тримати м’яч і створити бодай кілька небезпечних атак.

Натомість господарі забили ще чотири м’ячі, і з хорошим настроєм готуються до наступного матчу.

Арбітр - Дудаш Денис
Асистенти арбітра -  Зан Євген, Шимон Юрій
 Делегат матчу - Кочетов Володимир

с.Бобовище, 100 глядачів

ФК «Бобовище» - ФК «Карпати» В. Коропець 5:0

Голи: Петах Василь, 15, Лаїшев Євген, 41, Машіка Євген, 45, 55, Федака Василь, 54.

ФК «Бобовище»: Машіка Євген, Герич Ярослав, Куцкір Михайло, Петах Василь, Анталовський Василь, Лаїшев Євген, Фонтош Валентин, Кельман Владислав, Федака Микола, Федака Василь, Гонак Вадим.
Тренер: Гичка В.

«Карпати» В.Коропець: Юртин Олександр, Пекар Ярослав, Стець Крістіан, Сидор Сергій, Стерга Чорі, Машіка Василь, Тангел Василь, Кулик Максим, Чечур Юрій, Балаж Віктор, Яртим Ян.
 Тренер: Воробйов В.

Попередження: Фонтош – Стець.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 621 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0