Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаки Давидкова перемогли гостей із Невицького
09:23
Юнаки Давидкова перемогли гостей із Невицького
У рамках п’ятого туру чемпіонату області Західної зони до Нового Давидкова завітали гравці Невицького замку.

Гра між молодіжними командами очікувалась цікавою, адже вони сусіди у турнірній таблиці. Першими розпочинали господарі поля. Команди обмінювались атаками, які ні до чого конкретного не призводили. Активніше щоправда діяли гравці «Ф.Медвідя».

Однак під середину тайму, ініціативу перехопили невиччани, які на 30 хвилині матчу створили небезпечний момент. Троє гравців команди гостей зіграли у стінку, та викотили м’яч під удар із 16 метрів, однак добре влучити по м’ячу гравцю із Невицького не вдалося.

Через 6 хвилин господарі поля зуміли забити гол, заробивши небезпечний штрафний удар біля воріт суперника. Через помилку голкіпера юнаків Невицького, який зайняв неправильну позицію у воротах, «давидківець» відзначився чудовим прямим ударом у дальній кут воріт. Після цього команди почали знову діяти на зустрічних курсах, що не призводило до небезпеки.

У другому таймі гості змушені були йти відігруватись. Їх атаки не мали завершального точного пасу, що давало можливість господарям поля легко вибігати в контратаки. В одному із таких моментів, перевага юнаків-медвідчан подвоїлась. Пас верхом з правого флангу замкнув нападник господарів.

Ініціатива перейшла до гостей, які створили декілька небезпечних моментів. В одному із випадків, голкіпер команди із Нового Давидкова відбив чудовий удар зі штрафного, не дозволивши забити собі гол.

На більше команд не вистачило. Не дуже цікава та багата на моменти гра, так і звершилась з рахунком 2:0.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) 2:0

ФК «Ф.Медвідя: Юрій Бурак, Валентин Кушнір, Олександр Чоповші, Андрій Бігар, Василь Буряк, Мирослав Човбан, Олександр Сорока, Олександр Кузьма, Владислав Кузьма, Юрій Стець, Ярослав Синкович.
Запасні: Вадим Сабадош, В’ячеслав Марущак, Артур Пазуханич, Вадим Гранчак, Олександр Балаж.

ФК «Невицький замок»: Василь Сіваков, Мар’ян Повхан, Володимир Ваниля, Михайло Повідайчик, Віктор Келеманич, Михайло Грошик, Янош Лукан, Андрій Славич, Олександр Комар, Бринько, Цапкан.
Запасні: Герич, Куштан.