Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаки "Севлюша" і "Мункача" грають внічию (ФОТО)
09:10
Юнаки "Севлюша" і "Мункача" грають внічию (ФОТО)
У битві лідерів юнацької першості Вищої ліги була зафіксована мирова.

Юнаки Більшість мукачівських юнаків напередодні даного матчу грали  матчі в ДЮФЛУ, тож не встигли як слід відновитися до гри. Але навіть попри втому їх перевага на полі була очевидною. Не фартило з завершальним ударом.

Десь на 16 хвилині міг забивати Фурман, та не зумів переграти воротаря. А вже на 26-й хвилині юнаки гостей обрізаються в центрі поля, господарі віддають м’яч на лівий край, де на швидкості забігає Яцкульнець, той відкочує під удар Котляру на протилежний фланг, а вже він не залишає жодних шансів Дядюку. За кілька хвилин статус-кво міг відновити Роман Папарига та його удар з 8 метрів вийшов прямо в воротаря.

Лише в другім таймі вмотивований Василь Василинець точним ударом з 17 метрів відновлює рівновагу. Матч так і завершився з рахунком 1:1.