Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаків з Кінчеша у матчів проти перечинців вистачило рівно на десять хвилин
20:01
Юнаків з Кінчеша у матчів проти перечинців вистачило рівно на десять хвилин
Поєдинок юнацьких колективів кінчешського «Сокола» та перечинських «Карпат» тривав не довго.

На поєдинок проти свого опонента футболісти з Кінчеша виходили у чисельній меншості. Достатню кількість гравців просто таки не зуміли зібрати. У підсумку господарі починали гру у кількості семи футболістів. Уже на 2-й хвилині, що й не дивно, перечинці відкрили рахунок. Відзначився Олександр Ковцун після виходу на рандеву з кіпером.

За такого рахунку кінчешці протримались рівно 10 хв. Визначальним моментом стала травма воротаря господарів, яку він отримав у зіткненні з півзахисником «Карпат». Денис Тренич не зміг продовжити зустріч, а це означало, що матч доведеться завершити. За таких умов поєдинок закінчився з рахунком 0:1, що, певно, залишило
задоволеними обидві сторони.

А насправді, прикро, що юнацька команда, яка виступає не на першість району, а вже у обласному чемпіонаті Першої ліги не здатна організуватись та укомплектувати достатньою кількістю гравців. Сумно, що доводиться бачити такий футбол. Тим паче, дитячо-юнацький. Це неповага до рідних вболівальників, до команди суперника, яка витратила кошти на виїзд...

Арбітр - Анатолій Гал
Асистенти: Юрій Яцкович, Євген Дубровка
Делегат: Степан Біров

Юнаки: «Сокіл» (Кінчеш)  –   «Карпати» (Перечин) 0:1

Гол: Олександр Ковцун

На 10 хв. матчу воротар команди господарів отримав травму і не зміг продовжити гру, а оскільки на матч вийшло тільки семеро футболістів – зустріч довелось завершити з фіксованим результатом.

«Сокіл» (Кінчеш): Денис Тренич, Едмунд Вараді, Павло Петьовка, Микола Паламарчук,  Мартин Гречин, Владислав Лисий, Артур Куклишин, Олександр Монастрирський
Тренер: Василь Тренич

«Карпати» (Перечин): Володимир Валько, Станіслав Зизич, Володимир Ковальчук,  Євген Корпанець, Богдан Макар, Ростислав Жолтаніч, Юрій Лабяк, Віталій Лешанич, Олександр Ковцун, Кирило Сінельніков, Владислав Риган
На заміні: Роман Крічфалуші, Андрій Штелиха
Тренер: Валерій Кузнецов