Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Календар Зимової першості Закарпаття 2018
17:31
Календар Зимової першості Закарпаття 2018
29 січня, засідання оргкомітету змагань Зимової першості затвердило склад груп та розклад матчів.

Календар Зимової першості Закарпаття 2018

Групи Зимової першості сезону 2018 року

Стадіон смт Середнє

Група А

  1. ФК «Середнє»
  2. ФК «Поляна»
  3. ФК «Вільхівці»
  4. ФК «В.Березний»
  5. ФК «Вітязь» (Концгазо)
  6. ФК «Фаворит» (Шишлівці)


Група В

  1. ФК «Минай»
  2. ФК «Ужгород»
  3. ФК «Бобовище»
  4. СДЮСШОР U-17 (Ужгород)
  5. ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке)
  6. ФК «Колос» (Ракошино)


Стадіон «Пластмасовик» м.Виноградів

Група С

  1. ФК «Севлюш» (Виноградів)
  2. ФК «Карпати» (Дубове)
  3. ФК «Верховина» (Міжгір’я) 
  4. ФК «Сільце»
  5. СК ім.І.Яремчука (В.Бичків)

Група D

  1. ФК «Бужора» (Іршава)
  2. ФК «Карпати» (Рахів)
  3. ФК «Заріччя»
  4. ФК «Фанчиково»
  5. ФК «Копаня» (В.Копаня)


Календар зимової першості сезону 2018 року

Стадіон смт Середнє

1-й тур, 3 лютого

Група А

ФК «Середнє» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок  11:00

ФК «Поляна» – ФК «В.Березний» – початок  13:00

ФК «Вільхівці» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок  15:00


1-й тур, 4 лютого

Група В

ФК «Минай» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок  11:00

ФК «Ужгород» – СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– початок  13:00

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00


2-й тур, 10 лютого

Група В

ФК «Колос» (Ракошино) – СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– початок 11:00

ФК «Минай» – ФК «Бобовище» – початок 13:00

ФК «Ужгород» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00


2-й тур, 11 лютого

Група А

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «В.Березний» – початок 11:00

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – початок 13:00

ФК «Поляна» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00


3-й тур, 17 лютого

Група А

ФК «В.Березний» – ФК «Вільхівці» – початок 11:00

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Поляна» – початок 13:00

ФК «Середнє» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00


3-й тур, 18 лютого

Група В

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Бобовище» – початок 11:00

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Ужгород» – початок 13:00

ФК «Минай» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00


4-й тур, 24 лютого

Група В

ФК «Бобовище» – ФК «Ужгород» – початок 11:00

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Минай» – початок 13:00

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00


4-й тур, 25 лютого

Група А

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – початок 11:00

ФК «В.Березний» – ФК «Середнє» – початок 13:00

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00


5-й тур, 3 березня

Група А

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – початок 11:00

ФК «Вільхівці» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок 13:00

ФК «В.Березний» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00


5-й тур, 4 березня

Група В

ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – початок 11:00

ФК «Бобовище» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок 13:00

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

 
Стадіон «Пластмасовик» м. Виноградів


1-й тур, 3 лютого

3 група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Сільце» – початок 13:00

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – СК ім.Яремчука – початок 15:00


1-й тур, 4 лютого

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Фанчиково» – початок 13:00

ФК «Заріччя» – ФК «В. Копаня» – початок 15:00


2-й тур, 10 лютого

Група D

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Заріччя» – початок 13:00

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «В.Копаня» – початок 15:00


2-й тур, 11 лютого

Група С

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

ФК «Карпати» (Дубове) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – початок 15:00


3-й тур, 17 лютого

Група С

ФК «Сільце» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків)– початок 15:00


3-й тур, 18 лютого

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «Заріччя» – початок 13:00

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «В.Копаня» – початок 15:00


4-й тур, 24 лютого

Група D

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (Рахів) – початок 13:00

ФК «Фанчиково» – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 15:00


4-й тур, 25 лютого

Група С

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Карпати» (Дубове) – початок 13:00

ФК «Сільце» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 15:00


5-й тур, 3 березня

Група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 13:00

ФК «Сільце» – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – початок 15:00


5-й тур, 4 березня

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 13:00

ФК «Фанчиково» – ФК «В.Копаня» – початок 15:00

Джерело
 

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 968 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: