Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Результативний камбек "Минай" U19
15:26
Результативний камбек "Минай" U19
Двохвилинний ударний перформанс Ярослава Карамана дозволив команді Балажинця уникнути поразки на домашньому полі.

Результативний камбек У турнірній таблиці криворіжці йдуть в середині, і саме вони діяли більш гостріше у першій половині зустрічі. Скориставшись помилками захисту минайців підопічні Косовського зуміли забити незадовго до та після перерви.

Та команда Рудольфа Балажинця не знітилася і зуміла здобути вольову нічию. Героєм зустрічі став джокер команди 16-річний (як і більшість гравців) Караман, який зявився на полі на 52-ій хвилині.

На 83-ій хвилині він завершив контратаку вдалим забіганням за спину захисникам суперника і реалізував вихід один в один. А за мить він потужно пробив зі штрафного з 24 метрів - 2:2.

Принести перемогу міг Голуб на завершальних хвилинах, однак він не використав вихід сам на сам.

Закарпатські юніори збільшують до двох матчів свою безпрограшну домашню серію. За тиждень їх очікує виїзд у Рівне до місцевого Вереса.

«Минай» U-19 (с. Минай, Закарп. обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 2:2

Голи: Караман, 83, 85 - Кілєвий, 39, Матяш, 51.

«Минай» U-19 (Минай) (стартовий склад): 31. Владислав Савченко (к), 6. Валентин Цибик, 2. Андрій Кецук, 32. Іван Вовкунович, 40. Денис-Павло Махінка, 23. Нікіта Лєднєв, 55. Дмитро Диянчук, 8. Євгеній Волошин, 20. Данило Голуб, 9. Максим Максимець, 25. Анатолій Саврій.
Запасні: 44. Ерік Калінець, 89. Андрій Дурдас, 39. Максим Росул, 13. Назар Попович, 19. Віталій Штефанюк, 62. Юрій Каганець, 66. Юрій Озимок, 7. Ярослав Караман, 69. Василь Цигак.
Тренер: Рудольф Балажинець

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): 1. Богдан Хома, 17. Ілля Вдовиченко, 14. Володимир Вілівальд, 20. Ярослав Гопкало, 19. Захар Карпусь (к), 7. Арсеній Кілєвий, 6. Дмитро Брацюнь, 3. Кирило Крамаренко, 10. Святослав Матяш, 15. Богдан Пасічний, 22. Денис Шевченко.
Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 18. Віктор Білоконь, 21. Сергій Конюхов, 4. Тарас Татаренко, 2. Данило Чалик, 8. Артем Юрченко, 24. Марк Шевчик.
Старший тренер: Віталій Косовський.

Вилучення: Володимир Вілівальд («Кривбас» U-19), 84.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 336 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0