Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Карпати" не змогли зупинити "Локомотив" (ФОТО)
19:54
"Карпати" не змогли зупинити "Локомотив" (ФОТО)
Ключовим матчем Першої ліги Західної зони став поєдинок лідерів «Локомотив» (Чоп) – «Карпати» (Перечин).

Трибуни чопського стадіону були забиті вщент. Чудова футбольна атмосфера. Гравці не підвели. Матч кола Західної зони підтвердив – це справжні лідери обласної першості.

Команди добре вивчили одна одну й практично нейтралізували всі сильні сторони суперників. Кращий бомбардир Богдан Степанов м’яча практично не бачив. Тібор Самаї у першому таймі намагався загострювати гру, двічі його удари були дуже небезпечними, але в першому випадку перечинців виручив голкіпер Василь Синьович, а в другому – м’яч просвистів біля стійки воріт.

Наприкінці тайму травмувався один із кращих форвардів гостей Олег Вишневський, що значно послабило атакуючий потенціал гостей. На початку другого тайму реальну нагоду відкрити рахунок змарнував Сергій Місяйло-молодший, який вийшов віч-на-віч із Юрієм Погоріляком. Моментів було небагато, захист команд і голкіпери діяли надійно.

Здавалося, що нічийний результат задовольнить усіх, та іншої думки був зовсім молодий Анатолій Павліш, який з’явився на полі на 65 хв. Юний чопівець значно пожвавив гру, а на 82 хв. використав помилку Синьовича, який випустив м’яч із рук. Перемога 1:0 вивела «Локомотив» в одноосібні лідери першості.

Після матчу незадоволені результатом уболівальники спробували дестабілізувати обстановку на стадіоні, але силами правопорядку господарів та делегата ФФЗ Івана Кампова було швидко наведено порядок. Перечинцям це явно не личить. Програвати теж потрібно вміти.

Арбітри: Лофинець В., Готько В., Зайтлер Л.