Головна » Усі публікації » у світі » Харатін забиває у спарингу (ВІДЕО)
11:09
Харатін забиває у спарингу (ВІДЕО)
Український півзахисник Ференцвароша Ігор Харатін відзначився голом у товариському матчі проти Залаегерсега.

Харатін вийшов в стартовому складі Ференцвароша. На 40-й хвилині поєдинку українець подвоїв перевагу Фраді, реалізувавши пенальті. До слова, саме перехоплення Ігора розпочало атаку, яка закінчилась фолом у чужій штрафній. На 63-й хвилині хавбек був замінений.

Це був другий товариський поєдинок за день (13 травня) для команди Реброва. Годиною раніше вони зіграли спаринг з ще однієї командою вищої ліги Пакш 0:0, і тут Харатін відіграв останні 28 хвилин матчу.

Ференцварош під керівництвом Сергія Реброва лідирує в чемпіонаті Угорщини, випереджаючи Фехервар на три очки. Через пандемію коронавірусу турнір був призупинений в березні.

Футбольний сезон в Угорщині відновлять 23 травня. Розіграш національної першості хочуть завершити до кінця червня.

Категорія: у світі | Переглядів: 509 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0