Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Хет-трик Іванча приносить перемогу юнакам "Минаю"
08:09
Хет-трик Іванча приносить перемогу юнакам "Минаю"
Підопічні Валерія Кузнєцова у матчі 3-го туру здобули третю перемогу поспіль.

Хет-трик Іванча приносить перемогу юнакам
Цього разу гравці «Минаю» впевнено здолали однолітнів «Ужгорода». На футбольному полі стадіону «Авангард» молодь «лисиць» була сильнішою.

Ще у першому таймі минайська команда забезпечила собі комфотну перевагу. Зусиллями Миколи Іванчо, який вивів свою команду вперед на 7-й хвилині, а на 21-й подвоїв рахунок. Пізніше (на 29 хвилині) гравець «Ужгорода» Владислав Хорошун відквитав один м'яч.

А от у таймі другому «Минай» суттєво вирвався вперед: спочатку відзначився Ярослав Король, а згодом Микола Іванчо оформив хет-трик! 4:1 — впевнена перемога господарів і серйозна заявка на боротьбу за найвищі позиції.

Арбітр: Ян Рогач
Асистенти: Еміл Головей, В'ячеслав Молотокас
Делегат: Михайло Митровський