Головна » Усі публікації » у світі » Конструктори голів Гегедош та Нурієв (ВІДЕО)
21:15
Конструктори голів Гегедош та Нурієв (ВІДЕО)
У минулому турі закарпатські диспетчери відзначились гольовими передачами у своїх чемпіонатах.

Конструктори голів Гегедош та Нурієв (ВІДЕО) У неділю, 11 вересня, у чемпіонаті Азербайджану у шостому турі відбувся центральний матч чи не всього першого кола, де зійшлися лідери – Карабах та Сабах. Поєдинок виявився вкрай результативним та напруженим. Вже у першому таймі команда Нурієва залишилась у меншості при рахунку 1:1, а потім пропустила другий м’яч. Однак у другому таймі не лише відігралась, а й певний час вели у рахунку. На 60-ій хвилині після прострільної передачі від Нурієва відзначився Мікельс – 2:2. Після цього Анатолія змінив Олексій Кащук, який і забив третій гол гостей. Та наприкінці зустрічі Сабах пропустив двічі і поступився 4:3.

У понеділок, 12 вересня, єреванський Пюнік приймав вдома БКМА і здобув перемогу 3:1, що дозволило їм піднятися до лідируючого квартету. Гегедош з'явився на полі після перерви і записав на свій рахунок асист у випадку з третім голом – на 90-ій хвилині Робі отримав передачу на лівому краї, на швидкості пройшов до чужої штрафної і прострілив на партнера венесуельця Ренцо Самбрано – 3:1.

Категорія: у світі | Переглядів: 532 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0