Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Копанські перевали не по зубам бичківцям (ФОТО)
07:54
Копанські перевали не по зубам бичківцям (ФОТО)
Підопічні Фурика ще в першому таймі громлять гостей з Великого Бичкова.

Копанські перевали не по зубам бичківцям (ФОТО) Копанська команда завжди вдало грає в рідних стінах. Не став винятком і цей матч. Копанські гравці з перших хвилин почали намацувати слабкі сторони бичківців. Спочатку заволоділи центром поля і через 14 хвилин стрімка атака флангом завершилася передачею на лінію воротарського майданчика, де вже пусті ворота розстрілює Ігор Агапітов.

Як виявилося це був лише початок. Бичківці, хоч і намагалися достойно відповісти та їх атаки захлиналися далеко до підступів штрафного майданчика.

А от господарі вже через десять хвилин подвоюють результат матчу. Спочатку потужний удар після штрафного приймає на себе поперечина, а першим на підборі був Агапітов, який знову забиває.

Чудово себе проявив у матчі Івашко Ерік, який практично встигав усюди відпрацьовувати – у відборі, в лінії атаки. А на 32-й хвилині його удар по-під стійку став невідпорним для кіпера бичківського клубу «І.Яремчука» - 3:0.

Наприкінці тайму до розгромного доводить результат у матчі забивний Агапітов. Практично гра була зроблена.

Друга половина матчу вийшла більш спокійніша, та все ж господарі на 62-й хвилині після удару Олександра Логойди доводять результат матчу до 5:0. Лише після цього гості змогли відповісти – ударом з 23 метрів вразив володіння Павла Рачка півзахисник бичківців Микола Рус чи Еду як вигукували на нього партнери. Саме з таким результатом завершився цей двобій.

Арбітр: Валерій Шкура (Ужгород);
Асистенти арбітра: Євгеній Зан, Крістіна Шитєв (Ужгород);
Четвертий арбітр: Роман Сенишин (Ужгород);
Делегат ФФЗ: Іван Кампов (Ужгород).