Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Лідер юнацької першості поступився «Вітязю»
08:50
Лідер юнацької першості поступився «Вітязю»
У 13-ому турі Першої ліги Закарпаття з футболу «Сокіл» на виїзді зустрічався з «Вітязем».

Лідер юнацької першості поступився «Вітязю» Хоч активніше розпочали гості, перший гольовий момент створили підопічні Гливки: Батрин завдав потужного удару, але на заваді став захисник, котрий і нівелював небезпеку. У середині першого тайму гра вирівнялася і «Вітязь» скористався своїм моментом. Помилка у захисті кінчешців призвела до того, що Любомир Русин вийшов на ударну позицію і без проблем переграв Канду. На 30 хв. підопічні Молнара могли зрівняти рахунок, але вихід Куштана один на один парирував Готра. А ще під кінець тайму хорошу нагоду змарнував Минайленко. Максим прямим ударом зі штрафного влучив у поперечину. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарі, 1:0.

На старті другої половини гри «Сокіл» все-ж зрівняв рахунок: після подачі корнера відзначився Лукачина. Господарям знадобилося три хвилини аби повернути перевагу: Деркавець проштовхнув м’яча повз кіпера і записав на свій рахунок гол.

На 56 хв. рахунок знову став рівним: Минайленко вийшов на оперативний простір і переграв Готру, 2:2. Відразу Свадеба міг вивести господарів вперед, але промахнувся. На 60 хв. був забитий останній у цій зустрічі м’яч, автором якого став Любомир Русин, котрий з-за меж карного майданчика завдав точного удару у верхній кут воріт, 3:2.

Господарі вистояли і зберегли переможний рахунок. На верхівці турнірної таблиці боротьба загострюється, і все найцікавіше попереду.