Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Лідер області не без проблем долає ужгородську «перепону»
07:51
Лідер області не без проблем долає ужгородську «перепону»
4 липня, на стадіоні «Авангард», відбувся матч 10-туру Чемпіонату Закарпаття серед юнацьких складів між ФК «Ужгород» та ДЮФК «Мукачево».

4 липня, на стадіоні «Авангард», відбувся матч 10-туру Чемпіонату Закарпаття серед юнацьких складів, де силами мірялись ФК «Ужгород» та ДЮФК «Мукачево».

Для обох колективів перемога у цьому протистоянні вимірювалась на вагу золота. Ужгородці, якби здобули вікторію, могли б вирішувати більш серйозні турнірні завдання. Команда з Мукачева, отримавши 3 залікові пункти, могла б не залежати від результату однолітків із Середнього і продовжувати лідирувати у чемпіонаті.

Гра розпочалась на зустрічних курсах. М’яч надовго не затримувався у центрі поля, перебуваючи то на половині поля господарів, то на половині гостей. Першими пристрілювались мукачівці: Данієль Болдот, ударом з-за меж карного, перевіряв пильність Еріка Гречки – голкіпер без проблем фіксує шкіряного. Кількома митями потому підопічні Гарлача відповіли схожим ударом. На вістрі був Девід Ніцкулич.

Після цієї «перестрілки» на полі розпочалась позиційна боротьба. Юні футболісти намагались вияснити, хто володітиме ініціативою. Спочатку роль домінанта матчу приміряли на себе гості. Як результат – небезпечний штрафний, за виконання якого узявся «десятка» «Мукачева» – Сергій Бобик. Технічний і акцентований удар летів точно у кут воріт Гречки, однак воротар у стрибку рятує.

«Ужгород» дещо взяв себе в руки і вже, починаючи з середини тайму, повністю перехопив ініціативу. Футболісти Гарлача декілька разів вибігали у перспективні контратаки, яким часто бракувало останнього пасу. Найімовірніший момент для взяття воріт «Мукачева» мав активний Ніцкулич. Отримавши м’яч у карному «Мукачева», юний футболіст безперешкодно пробивав у дальній кут воріт Юрія Андрушки – точність підвела «дев’ятку» «Ужгорода».

До кінця тайму «Мукачево» дещо вирівняло ситуацію на полі, однак до небезпек не дійшло. Дебют другої половини зустрічі також пройшов під знаком боротьби. Однак, із кожною хвилиною підопічні Фізера почали створювати все більший тиск на опорну зону «Ужгорода», і це почало приносити дивіденди. На 49 хвилині Данієль Болдот безперешкодно проходить центр поля ужгородців і завдає удару з-за меж карного. Гречка не зміг зафіксувати шкіряного – цим скористався нападник гостей, Андрій Філіп, переправивши м’яч у пусті ворота. 0:1 – попри рівну гру, «Мукачево» користується провалом у опорній зоні.

Після пропущеного голу підопічні Гарлача намагались переломити хід поєдинку, однак без особливих небезпек. Натомість, мукачівці почали нарощувати свою перевагу на половині поля господарів. Знову всі атаки проходять через пару опорників – Томаш Надь та Михайло Янцо. Якщо Михайло демонстрував бодай бажання, то Томаш був «привидом» на полі. Високий процент браку, упродовж матчу 2 чисті відбори (враховуючи, що це «опорник», то показник жахливий).

Другий гол мукачівців, за такої гри центрхавів залишався питанням часу. Цей час припав на 57 хвилину: автор першого голу, Андрій Філіп, прийнявши м’яч у карному господарів, розвертається і пробиває у напрямку дальнього кута, біля якого чатував партнер Андрія по команді – Мирослав Русин. Футболісту залишалось підставити ногу. 0:2 – мукачівці вдруге використовують слабке місце «Ужгорода».

Третій м’яч гості організували уже у наступній атаці, розігравши хорошу комбінацію, на вістрі якої був Філіп.

0:3 – другий тайм визначає сильнішого у цьому протистоянні.

Арбітр: Михайло Лялюк
Асистенти: Ілля Вовчанський, Віктор Магурський
Делегат матчу: Віталій Дем’яненко