Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » «Лівий Берег» перемагає МФА
18:50
«Лівий Берег» перемагає МФА
У заключному матчі цього року у Другій лізі України мукачівці програли на виїзді лідеру чемпіонату.

«Лівий Берег» перемагає МФА Цікавим і насиченим на моменти видався матч проти Мункача.

Господарі забили в обох таймах по голу зусиллями Морозенка та Старгородського. МФА один м’яч відіграли у компенсований до другого тайму час і в підсумку була зафіксована перемога господарів – 2:1.

Лівий Берег – МФА 2:1

Голи: Морозенко Євген, 33, Старгородський Артем, 74 - Бундаш Мирослав, 90+4

Лівий Берег: Ситников Антон, Іщенко Микола, Курко Василь, Пінчук Тарас, Воронін Сергій, Запорожан Андрій, Старгородський Артем, Морозенко Євген, Мочуляк Рєнат, Ксьонз Павло, Петренко Іван

Тренер: Бузнік Анатолій Іванович

МФА: Чернятинський Олександр, Волков Даниїл, Галас Тарас, Гірний Максим, Григоращук Степан, Грицак Назар, Луців Василь, Луців Петро, Оберман Євген, Стень Сергій, Степанчук Любомир

Тренер: Шумський Віталій Іванович

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 306 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0