Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Матч «Динамо» - «Шахтар» завершив 2-й за ліком турнір А.Гаваші (ФОТО)
11:51
Матч «Динамо» - «Шахтар» завершив 2-й за ліком турнір А.Гаваші (ФОТО)
Вінцем турніру на честь знаного гравця та функціонера крайового футболу Андрія Гаваші став поєдинок вітчизняних грандів «Динамо» та «Шахтаря

Матч «Динамо» - «Шахтар» завершив 2-й за ліком турнір А.Гаваші (ФОТО) Під активною командою свого наставника Віталія Косовського динамівці з перших хвилин заволоділи ініціативою і розпочали пресинг гірників. Донеччани ж відповідали доволі гострими контратаками.
Та все ж, наприкінці тайму лінія оборони «Шахтаря» дала збій, дозволивши киянам двічі вразити свої ворота. Спочатку технічний Максим Куліш увірвався в штрафний гірників і невідпорно пробив. А через 5 хвилин його партнер по команді Кирило Дришлюк подвоює голеву перевагу динамівців.
У другій половині зустрічі кияни вміло тримало переможний результат, в’язали гру в центрі поля, а на останньому рубежі вище всіх похвал діяв Владислав Петрус, який наприкінці двобою здійснив кілька сейвів, не дозволивши супернику забити бодай гол престижу.
Тож 2:0 і динамівці стають переможцями турніру у старшій віковій групі, а «Шахтарю» дістається «срібло». Третю сходинку в цій групі посіла команда «Шахтаря» з гравців 2000 р.н.
Слід додати, що в перерві матчу відбулося вшанування ветеранів закарпатського футболу знаних гравців – Василя Турянчика, Томаша Пфайфера, Івана Диковця, Степана Варгу та багатьох інших. А по його завершенню сам винуватець спортивного заходу Андрій Гаваші та голова ФФЗ Іван Дуран урочисто вручили учасникам та переможцям змагань кубки та подяки.
Оргкомітет  також  визначив найкращих гравців у різних номінаціях.

Так серед команд U-15 кращими серед п’яти номінацій змагань було визнано:

• воротар – Валентин Моргун (ФК «Динамо» К.);
  • захисник – Максим Згортюк (ДЮСШ-15 К.);
  • півзахисник – Дмитро Бабенко (ФК «Шахтар» Д.);
  • нападник – Михайло Добош (ФК «Говерла» У.);
  • гравець – Вікентій Волошин (ФК «Динамо» К.).

В U-17 кращими стали:

• воротар – Владислав Петрус (ФК «Динамо» К.);
  • захисник – Дмитро Павліш (ФК «Шахтар» Д.);
  • півзахисник – Андрій Кравчук (ФК «Шахтар» Д.);
  • нападник – Микола Ісаєв (ФК «Говерла» У.);
  • гравець –  Віталій Миколенко (ФК «Динамо» К.).

Певен, що й для уболівальників і для самих учасників другий за ліком турнір А.Гаваші видався на славу. Як зауважив у своєму завершальному слові голова ФФЗ Іван Дуран: «Цей турнір дуже важливий для розвитку закарпаського футболу. Ми бачимо куди нам слід рухатися, думаю і для всіх його учасників це хороша підготовка до майбутнього чемпіонату».