Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » МФА вдома ділить очки з "Довбушем"
23:18
МФА вдома ділить очки з "Довбушем"
У неділю, 13 вересня, мукачівці зіграли поєдинок другого туру аматорського чемпіонату України.

МФА вдома ділить очки з Мукачівська МФА вдома в другому турі чемпіонату серед аматорів приймав цікавий колектив – чернівецький «Довбуш».

Як і колектив, так і сам матч вийшов таким же. Вже десь на 4 хвилині на міцність стійку воріт перевірив Віталій Трачук. Далі ж команди грали більше позиційно й діяли досить обережно.

Лише в другій половині матчу господарі змарнували кілька хороших нагод для взяття воріт – Фарасеєнко Віталій виходив на ударну позицію, та воротар чернівецької команди завчасно вийшов і зменшив кут удару, тим самим завадив гравцю відкрити рахунок.   А на 78-й хвилині господарі заробили право на пенальті, та знову у дуелі між нападником МФА Станковичем та воротарем перемогу святкував воротар.

А до кінця матчу наша команда залишилася вдесятьох – за друге попередження поле покинув капітан Руслан Гогерчак. Тож знову нічия – 0:0.