Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Минай" U19 також грає внічию
20:14
"Минай" U19 також грає внічию
У матчі 7-го туру Чемпіонату U-19 між юнаками «Колоса» та «Миная» була зафіксована нічия 0:0.

На початку першого тайму ковалівці організували швидку контратаку «3 в 3», але нападник Нікіта Чіпак замість пасу на партнера вирішив пробити по воротах – удар сильним не вийшов і голкіпер гостей Дмитро Кашка спокійно забрав цей м’яч.

Також запам’ятався коварний удар зі штрафного метрів з 25-ти від Олега Трубнікова, проте Кашка витягнув м’яч з-під поперечини!

Закарпатці відповіли доволі непоганими дальнімі ударами від Мартіна Бакши та Максима Скібінського – воротар Олексій Друі двічі робив класні сейви.

У другому таймі Олександр Поздєєв намагався підсилити гру попереду, випускаючи гравців атакувального плану. Спочатку вийшов Дмитро Сахно, потім Артем Сафончик та Федір Трохимчук. Ковалівці багато атакували флангами, намагалися доставити м’яч верхом на височенного Чіпака, проте захист “Минаю” збоїв не давав.

У підсумку – 0:0, для закарпатської команди це була перша нічия у чемпіонаті, а “Колос” після цієї гри набрав 11 очок в турнірній таблиці та піднявся на п’яту сходинку.