Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Минай" знову забиває ужгородцям чотири
20:27
"Минай" знову забиває ужгородцям чотири
У поєдинку 12-го туру підопічні Миколи Гібалюка здобули впевнену перемогу в ужгородському дербі.

Наставник ФК «Минай» на календарний матч вирішив застосувати ротацію складу, давши відпочити Дмитру Бабенку, Ігору Вагіну, Василю Беці. А от зі старту вийшов Андрій Попович, який дебютував у футболці «Минаю». Матч на стадіоні «Автомобіліст» команди розпочали неквапливо — захист, як однієї, так і іншої команди, вміло нейтралізував атаки суперника.

Впродовж всієї першої половини зустрічі гості контролювали м'яч. Гравці «Минаю» нанесли достатню кількість ударів по воротах Юрія Славіка, однак реальних гострих нагод довелось почекати. У декількох епізодах були відверті натяки на пенальті, проте свисток рефері вперто мовчав.

І все ж, «ужгородці» пропустили. При чому, наприкінці першого тайму. При чому, двічі. Роберт Гегедош впродовж кількох хвилин оформив дубль у поєдинку, забивши м'ячі-близнюки.

У другій половині сценарій гри не змінився. Підопічні Тараса Тулайдана сподівались на контрвипади та індивідуальну майстерність вже не тільки Матвія Бобаля, а й Руслана Соскиди, якого випустили у бій опісля перерви. Проте клас команди, що виступає у аматорському чемпіонаті України, все ж, дався взнаки.

На 66 хвилині Владислав Микуляк, вийшовши тет-а-тет з кіпером, зумів точно відправити круглого у кут воріт — 0:3. А під завершення матчу Едуард Дзьоба, з'явившись на футбольному полі, зумів вколотити останній цвях. Новоспечений нападник (донедавна оборонець) потужно пробив у дальній кут — 0:4. Опісля, непристойним рахунок міг робити Сергій Машталір, але свій вихід на рандеву він програв Юрію Славіку.

У підсумку, яскрава перемога у другому колі, а також осічка виноградівців, дозволяє «минайцям» очолювати турнірну таблицю.

Арбітри: Митровський М., Горгош М., Вовчанський І.