Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Минайці у спарингу переграють "Вашаш"
21:04
Минайці у спарингу переграють "Вашаш"
В столиці Угорщині наша команда перемогла одного з лідерів місцевої Першої ліги, «Вашаш», з рахунком 1:0.

Минайці у спарингу переграють
Наша команда загалом продемонструвала хорошу гру – ми володіли м’ячом, атакували як позиційно, так і зі стандартів, пресингували, відпрацьовували в захисті. Та і суперник виявився доволі непростий.  У «минайців» моменти були у Коваленка, Кобака та інших.

Сам матч за домовленості провели в 2 тайми по 60 хвилин. Це дало можливість тренерському штабу Василя Кобіна подивитися всіх гравців у справі і кожен мав достатньо часу проявити себе. У підсумку все вирішив єдиний точний удар Євгена Селезньова на 99-ій хвилині, якому асистував Данило Книш.

Загалом, цей спаринг дав чимало корисної інформації тренерам, а ми здобуваємо 4 в історії перемогу в Угорщині. Наступний товариський матч зіграємо вже завтра – відправимося в гості до до лідера місцевої Першої ліги –  «Спартакус»  із Ньїредьхази.

"Вашаш" - "Минай" 0:1

Голи
: Селезньов, 99.

Вашаш (1 -й тайм): Йова - Шивацький, Отігба, Ійнбор, Сіле - Паткай, Береч, Маркварт - Радо, Фечесін, Капорнай
Вашаш (2 -й тайм): Урам - Реті, Сіладьі З., Ійнбор (Літаускі, 91.), Тербе - Сіляджі Ш., Хінора, Сатмарі - Фаркаш (Варга, 91.), Пекар, Бобал.
Головний тренер: Аттіла Куттор

Минай (1 -й тайм): Пеньков - Бодня, Гончар, Матіч, Семенко - Месхі, Хахльов, Коваленко - Кобак, Голуб, Вишневський
Минай (2 -й тайм):  Кемкін – Лиховидько, Синьогуб, Векляк Книш - Кулієв, Петрусенко, Байдал, Білоног - Станкович, Селезньов
Головний тренер: Василь Кобін