Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Молодіжка «Баранинців» знову без очок
18:55
Молодіжка «Баранинців» знову без очок
«Невицький замок» здобув мінімальну перемогу 1:0.

Матч юнацьких колективів повна протилежність протистоянню дорослих. Команда господарів мала 4 очки. «Баранинці» ж бо у 2-ох турах багаж не поповнили жодним. Доволі дивно, враховуючи наявність футбольної школи. Я про ту, що в «Зідані»…

Розпочали команди рівно, гра проходила переважно в центрі поля. Відверто, цікавіше виглядали усе ж гості. Принаймні, агресивніше точно. Перша половина тайму без гольових і навіть напівмоментів. Зрештою, як і 35-хвилинка. Запам’ятався тайм хіба-що великою кількістю кутових. Зокрема, господарі їх подали аж 7. Були й простріли, та не було кому замкнути їх. Від другого тайму чекаю значно більшого, хоч чогось небезпечного.

Отже, тайм другий. «Баранинці» помчали вперед і впродовж двох хвилин двічі встигли побувати в положенні «поза грою». На 50 хвилині підопічні Балажинця нарешті мали реальну нагоду відзначитись. Олександр Гряділь вийшов на побачення з голкіпером. Здавалося б гол. Але в останній момент захисник Олександр Поковба вишукано зіграв у підкаті. «Баранинці» почувались більш розкуто. Складалось враження, що господарі вони.

На 58 напроти одного голкіпера опинився Михайло Шовш і замість того, аби пробити, він почав щось вигадувати. Як підсумок, м’ячем заволодів воротар. Через кілька хвилин останній зазнав травми. Ерік Гречка – один з кращих у складі господарів, тож його відсутність значно ускладнила б футбольне життя «Невицького замку». На щастя, усе обійшлося. Господарі відповіли хорошим ударом Михайла Бадюла. М’яч з-під поперечини витягує Констянтин Марко.

Усе йшло до нічийного результату. Та під кінець матчу невиччани дотиснули суперника. Владислав Лютянський, який вийшов на заміну, проштовхнув м’яч у ворота Марка. 1:0.