Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Молодіжка Динамо переграє минайців
15:54
Молодіжка Динамо переграє минайців
У п’ятницю, 7-го квітня, динамівці на полі клубної навчально-тренувальної бази у Кончі-Заспі провели матч 20-го туру чемпіонату України U19.

Молодіжка Динамо переграє минайців У турнірній таблиці юнацької першості U19 суперники перед стартом матчу перебували на діаметрально протилежних кінцях: кияни йшли на другому рядку, набравши 46 очок, а закарпатці посідали останню, 16-ту сходинку із 5 очками, щоправда, вони провели на одну гру менше. Зазначимо, що матч першого кола завершився перемогою киян – 2:0.

Першу половину гри підопічні Балажинця провели у потрібному для себе темпі, стримуючи суперника і вичікуючи свого моменту в контрвипадах. Найкращий момент у середині тайму мав Караман, який завершував простріл зліва ударом з 12 метрів, але в руки голкіперу.

Динамівці загострювали гру біля воріт Савченка частіше і зуміли забити перед самою перервою. Нікіта Лєднєв намагався лежачи вибити мяч і не обійшлося без контакту з Горбачем, тож арбітр призначив пенальті, який нападник киян і реалізував - 1:0.

У другому таймі господарі продовжували тиснути на ворота минайців і на 58-ій хвилині скористались провалом на правому фланзі захисту закарпатців, Кремчанін на швидкості пройшов лівим флангом та прострілив на лінію воротарського майданчика на Горбача, звідки Ігор у дотик вразив ворота, подвоївши перевагу своєї команди - 2:0.

Гравці, що вийшли на заміну трохи освіжили гру у нападі гостей. Максимець завдавав перспективного удару з 20 метрів, але трохи вище. Скрипнік з лівого краю виконав подачу, до мяча ніхто не дотягнувся і шкіряний міг залетіти у ворота, але влучив у дальню стійку.